Vynovili sme náš skautský web

Približne po siedmich rokoch sme ho oprášili a spoločne s firmou Grafitek.sk s.r.o. sme vynovili náš skautský web. Je moderný, jednoduchý a prehľadný. Veríme, že si v ňom nájdete všetky potrebné informácie. A ak nie, tak sa ozvite 😉 a pokúsime sa zodpovedať všetky vaše otázky ohľadom skautingu.

Čo na webe môžete nájsť

V sekcii O nás sú všetky potrebné informácie ohľadom skautingu a nášho zboru. Nájdete tam aj formulár na nezáväznú prihlášku v prípade, že by ste vaše dieťa chceli k nám prihlásiť.

V aktualitách nájdete aktuálne informácie, pozvánky na pripravované akcie, ale i články z uskutočnených akcií. Na aktuality sa hneď viaže aj kalendár akcií, v ktorom máte prehľadný rozpis na najbližšie pripravované akcie, či pravidelné schôdzky.

Samozrejme nemôže chýbať ani fotogaléria z našich akcií a výletov. Postupne budeme dopĺňať fotografie z ostatných rokov až do našich úplných začiatkov.

Dúfame, že sa vám tento náš nový web bude páčiť. Ak by ste našli na ňom nejakú chybičku, spokojne nám napíšte a pozrieme sa na to. Tiež sme len ľudia 🙂

Zdieľať článok